KVK

SATIŞ-PAZARLAMA POLİTİKASI


Kurumsal

SATIŞ-PAZARLAMA POLİTİKASI

Sayın A.Ş.


SAYIN PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

 

SATIŞ-PAZARLAMA POLİTİKASI

SAYIN İNŞAAT ailesi olarak uyguladığımız satış-pazarlama politikamızda, müşterilerimizle ilişkilerimiz, sade ve dürüstlük temeline dayalıdır. Müşteri ilişkileri yönetim anlayışımızda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinilmiştir.

Geniş satış-pazarlama ve hizmet ağıyla SAYIN İNŞAAT, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve sektörde en kaliteli ürün yelpazesine sahip olan markası ile yoluna devam etmektedir.

SAYIN İNŞAAT, her bir ürünü, her tedarikçisi ve her son kullanıcısı için imalat standartlarının tanıtımı ve eğitimleriyle satışını desteklemektedir. Satış sonrası takip de grubun görev tanımları içinde yer almaktadır.

Her ürün imalattan çıktıktan sonra yetkili kurumlarca test edilip deneylere tabi tutulur. Tüm markalı ürünlerimizden alan müşteri portföyümüzle veri tabanımız oluşturulmaktadır. Veri tabanıyla sürekli ilişki kurulması ile marka bilinirlilik, beklentiler ve beklentilerin karşılanması güncellenmektedir.

Ürünlerimizin tanınırlığını ve bilinirliliğini artırarak, marka değerini desteklemek, müşterimizin satın almakta olduğu ürünü iyi tanımasını ve bilinçli kullanmasını sağlamak pazarlama ve satış grubunun asli görevlerindendir. Bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesi, ileriki projelerimiz için, iyi referansla gelecek yeni müşteri potansiyelimizi pozitif etkiler.

SAYIN İNŞAAT’ın menfaatlerini ve kaynaklarını maksimum düzeyde korumak amacıyla satış-pazarlama yönetiminin esaslarını belirlemek, ihtiyaç ve taleplerin karşılanması için yapılan pazarlama işlemlerinin yetki ve sorumlulukları ile kapsam ve işleyişini tarif etmek.

SAYIN İNŞAAT’da Genel Politikalar Ve Kurallar belirlenirken,  pazarlama işlemlerinin iç kontrol mekanizmaları çalıştırılarak ve maksimum verim ile yürütülmesi amacı ile satış-pazarlama birimi oluşturulmuştur. Tüm satış işlemleri satış biriminin belirlediği prosedürler doğrultusunda gerçekleştirilir.

SAYIN İNŞAAT, kaliteli ürünü, zamanında, rekabetçi şartlarda sağlayabilen, kendi konusunda uzmanlaşmak için araştırmaya ve geliştirmeye önem veren, Çevre ve İş Güvenliği konularında ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yapan, çağdaş yönetim anlayışına sahip firmalar ile uzun vadeli iş ilişkileri kurar.

Ürünlerimizin satış başarısı bunların kalitesiyle yakından ilgilidir ve müşterilerimizin sürekli artan kalite gereksinimlerine cevap verebilme hedefimizle de doğrudan bağlantılıdır. Yerel ve uluslararası pazarlarda gittikçe sertleşen bir rekabet ortamında, kalite gittikçe artarak önemli bir faktör haline gelmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 


İşimiz Gücümüz

Sayın A.Ş.

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

KONKASÖR TESİSİ – 1-2-3 :

Çatkuyu Mevki Anıtkaya / Afyonkarahisar
Tel:05301403388 Fax:02722211830

Çalışlar Köyü İscehisar / Afyonkarahisar
Tel:05301403388

Beyyazı/ Afyonkarahisar
Tel:05301403388

PREFABRİK – HAZIR BETON FABRİKASI

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No:58 AFYONKARAHİSAR
Telefon: +902722211639
+902722175657
Fax:+902722211638