Kurumsal

İNŞAAT ŞİRKET PROFİLİMİZ

Firmamız 1977 yılında şu anki yönetim kurulu başkanımız MEHMET SAYIN tarafından kurulmuş olup 1988 de SAYIN® PREFABRİK İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Unvanı ile sektörde faaliyetlerine devam etmiştir.1990 yılında ise Beton Yapı Elemanları üretmeye başlamıştır.


İNŞAAT ŞİRKET PROFİLİMİZ

SAYIN A.Ş.


SAYIN® İNŞAAT, Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesinde parke – boru tesislerinde 14.000 metrekare açık, 3.500 metrekare kapalı olmak üzere toplam 17.500 metrekare alanda buhar kürlü entegre contalı beton boru ve prefabrik baca elemanları ile her çeşit beton parke, yağmur oluğu ve bordür, yine Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Prefabrik tesislerinde 8.100 metrekare kapalı 10.000 metrekare açık olmak üzere 18.100 metrekare alanda buhar kürlü entegre prefabrik yapı ürünleri, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Hazır Beton Tesislerinde 1.400 metrekare kapalı, 4.100 metrekare açık alanda bütün dayanım sınıflarda hazır beton,  konkasör tesislerinde çeşitli ebatlarda agrega ürünleri,Emirdağ Bölgesi’ndeki köprü kiriş tesislerinde 2.000 metrekare kapalı, 2.500 metrekare açık alanda prefabrik köprü kiriş elemanları üretimini gerçekleştirmektedir.
Firmamız Türkiye’de sanayi yapılarında en çok tercih edilen prefabrikasyon sistemini yakından izleyip bu alanda da kalite ve güven kriterlerini devam etmeyi düşünerek 01.01.2009 tarihinde yine Afyonkarahisar OSB’de “SAYIN” Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye’de öncü firmalar arasına girmeyi kendine görev bilmiştir.
Sektör Faaliyetleri; kanalizasyon, içme suyu, menfez, köprü yapımı, sulama kanalı, taş parke imalatı, çevre düzenleme, konut inşaatı ve hafriyat işlerinde sektörde hızlı büyüyen firmamız beton elemanı üretimi için de en kalitelisini üretmeyi ilke edinmiş olup en son teknoloji ile oluşturduğu yapı elemanlarını tüketiciye sunmaktadır..
Türkiye Prefabrik Birliği üyesi olan firmamız, TSE’nin ve İller Bankası’nın sürekli denetiminde olup, ürün ve hizmet organizsayon, süreç kaliteleri TSE ve ISO belgeleri ile tasdik edilmiştir.
“SAYIN” A.Ş. müşterisinin ayağına giden, iş nerede ise orada olmayı bilen, dinamik ve güler yüzlü hizmetin adıyla özdeşleşen ürün kalite güvenilirliğinin, en önemli ve en kıymetli takdirini her zaman müşterisinin ilgisi ile görmüş ve bu ilgi, şirketi sektöründe bölgenin ve Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları içerisindeki istikrarlı konumuna ulaştırmıştır.
Mehmet SAYIN
Yönetim Kurulu Başkanı

Kadir SAYIN

Yönetim Kurulu Üyesi


Suat SAYIN

Yönetim Kurulu Üyesi


Prefabrik

Prefabrik Şirket Profilimiz

Kurumsal


SAYIN İnşaat, Türkiye’de sanayi yapılarında en çok tercih edilen prefabrikasyon sistemini yakından izleyip bu alanda da kalite ve güven kriterlerini devam ettirmeyi düşünerek 01.01.2009 tarihinde Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi’nde SAYIN Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye’de SAYIN Prefabrik ismi ile prefabrik sanayi yapıları üretim tesisini kurarak, bu alanda da Türkiye’de öncü firmalar arasına girmeyi kendine görev bilmiştir.

6.600m² kapalı, 15.500m² açık olmak üzere toplam 22.100m² alanda hizmet veren SAYIN Prefabrik, prefabrike sanayi, konut, alt ve üst yapı elemanları alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Statik hesap ve projelerde en doğru ve ekonomik kesitlerde (öngerilmeli sistem) depreme dayanıklılık asıl kriterimiz olup, çağdaş, estetik ve işlevsel yapılar üretmekteyiz.

Bilindiği üzere yapımı tamamlanan her yapı ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Bu bilinçle yatırımlarımıza doğru danışmanlık hizmeti sunmak bizim en büyük sorumluluğumuz, var olma nedenimiz ve mutluluğumuz.

Yapı üretim, nakliye, montaj teslim süreleri için gösterilen özen yüklenici firmanın işlerinde aksama olasılığı ortadan kaldırır. Çalışma politikasında her zaman güven ve kalite kriterlerini hedefleyen firmamız, tüm işlerini zamanında ve tam olarak getirme bilinci içinde değerli tekliflerinizi beklemekten mutluluk duyar…

Mehmet SAYIN

Yönetim Kurulu Başkanı

İşimiz Gücümüz

“SAYIN A.Ş.”

Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image
Aspect image

KONKASÖR TESİSİ – 1-2-3 :

Çatkuyu Mevki Anıtkaya / Afyonkarahisar
Tel:05301403388 Fax:02722211830

Çalışlar Köyü İscehisar / Afyonkarahisar
Tel:05301403388

Beyyazı/ Afyonkarahisar
Tel:05301403388

PREFABRİK – HAZIR BETON FABRİKASI

Organize Sanayi Bölgesi 2. Cad. No:58 AFYONKARAHİSAR
Telefon: +902722211639
+902722175657
Fax:+902722211638